Już w maju, goście drugiej edycji ForBSa opowiedzą o tym, czego nie widać w drodze do sukcesu w biznesie.

Firma, która osiąga sukces, wkłada mnóstwo energii w realizację postawionych przed sobą celów. Sukces ma wiele twarzy. Zależy od branży, kadry, wiedzy, kreatywności, dyscypliny, stabilizacji, motywacji, atmosfery i wielu, wielu innych ważnych cech… Wie o tym każdy przedsiębiorca, a mimo to – wciąż wczytujemy się w bestsellery pisane przez ludzi, którzy osiągnęli sukces biznesowy na świecie. Wciąż porównujemy doświadczenia, szukamy odpowiedzi na pytanie, jak im się udało i zastanawiamy się, czy i my możemy osiągnąć tak spektakularny sukces.

Wiele naszych pytań wynika z faktu, iż podświadomie czujemy, że za sukcesem każdego z przedsiębiorców stać muszą aspekty, których nie widać, a które to miały decydujący wpływ… I to o właśnie tej drodze do sukcesu opowiedzą goście drugiej edycji ForBSa.

Już od kilku lat, Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim razem z wodzisławskim Urzędem Miasta prowadzą szereg działań na rzecz integracji lokalnego środowiska biznesowego i samorządowego, w efekcie których powstało wiele inicjatyw, prowadzących do kształtowania przyszłych kadr specjalistów (w przyszłości to oni zasilą lokalne przedsiębiorstwa).

Czytaj dalej na – plusydlabiznesu.pl

Home page lightbox